SANIT all – HOME

Neohodnoceno
 
Akce Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Dostupnost Skladem
Varianta
Můžeme doručit do
29.9.2021
Cena 341,98 Kč bez DPH
413,80 Kč    
Značka NTV Services s.r.o.
Kategorie Dezinfekce povrchu
 
SANIT all HOME  

Tekutý dezinfekční prostředek k okamžitému použití pro rychlou dezinfekci ploch, předmětů, povrchů a těžko přístupných míst postřikem v domácnostech, školách a školkách, ubytovacích zařízeních, restauracích a jídelnách. Je charakteristický silným a dlouhotrvajícím antibakteriálním, antivirovým a protiplísňovým účinkem bez negativních vlivů na jakékoli ošetřované materiály (sklo, dřevo, kovy, plast, papír, textilie, gumu). Odstraňuje zdroje zápachu organického původu. 

 

Vlastnosti: Je nehořlavý, nepoškozuje žádné materiály – je nekorozivní. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly, nemá vedlejší účinky. Jemně parfémovaný.

 

Účinky: Eliminuje široké spektrum mikroorganismů, má baktericidní – včetně TBC, virucidní a mykobaktericidní účinky.

 

Použití: Nastříkejte na čištěnou plochu a nechte působit. Ošetřením vznikne na povrchu polymerová vrstva, která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy. Povrch bezprostředně po ošetření neomývejte. Neředí se.

 

Bezpečnost: Uchovávejte v originálních obalech při teplotě 10-25 °C. Skladovat na suchém a chladném místě. EUH208 Obsahuje polyhexamethylen guanidinhydrochlorid.

 

Může vyvolat alergickou reakci. Zákaz opětovného použití obalu. Nemíchat s jinými dezinfekčními přípravky. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným použitím. Přípravek používat jen k určenému účelu. Obsahuje: parfémy; desinfekční prostředky.

 

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

 

Účinná látka: Alkyl(C12-16) dimethylbenzylammoniumchlorid 0,015 g/100 g

1 Paleta: 99 Ks 

1 Patro na paletě: 33 Ks

 

Bezpečnostní list

 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.