Doprava a platba

Platba

Dobírka – Platba v hotovosti při převzetí zásilky od přepravce. Cena tohoto druhu platby činí 23,97 Kč bez DPH (29 Kč s DPH).

Platba předem (bankovní převod) – variabilní číslo je číslo objednávky. Zboží je zasláno až po připsání prostředků na účet provozovatele. Číslo účtu – Komerční banka: 115-520560247/0100. Platba předem musí dorazit na náš účet do 5 pracovních dní. V opačném případě bude objednávka stornována. U smluvních partnerů, státních institucí a státních firem, lze platit s odloženou splatností, tzn. až po dodání zboží – Po dohodě.

Online platba kartou - přes GoPay platební bránu

Doprava


Dopravní služba WEDO 

  • do 20 kg - 190 Kč s DPH
  • 20 až 30 kg - 220 Kč s DPH
  • 30 až 50 kg - 440 Kč s DPH
  • 50 až 70 kg - 660 Kč s DPH
  • 70 až 90 kg - 880 Kč s DPH

Dopravní služba WEDO - POINT

  • do 15 kg - 75 Kč s DPH

Dopravní služba WEDO - BOX

  • do 15 kg - 75 Kč s DPH

Dopravní služba DSV

  • od 90 kg - 1331 Kč s DPH

Pro koncové zákazníky DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 5.000Kč, pro firmy při nákupu nad 24 000 Kč bez DPH (29 040 Kč s DPH).

Zboží bude odesláno nejpozději následující pracovní den, platí jen pro zboží, které je aktuálně skladem v požadovaném množství a pro objednávky přijaté a potvrzené do 9 hodiny. Dopravní společnost avizuje doručení také emailem a SMS s kontaktem na řidiče v den dodání.

Objednávka

Po odeslání objednávky Vám bude obratem odeslán automatický potvrzující email, že o vaší objednávce víme. Po našem zpracování objednávky které probíhá pouze v pracovní době Vám zašleme emailem potvrzení o akceptaci vaší objednávky nebo návrh na nutnou úpravu vaší objednávky, což je shodné s uzavřením kupní smlouvy nebo návrhem na její uzavření. V co nejkratším termínu běžně nejpozději do 6 pracovních dní bude zboží odesláno nebo budete kontaktováni buď telefonicky nebo e-mailem o způsobu a termínu dodání objednaného zboží.

Objednávku zboží lze provést takto:

Přes stránky internetového obchodu www.ntvservices.cz – doporučeno

Objednávka po telefonu, mail je možná jen pro registrované zákazníky po předchozí dohodě, nebo v případě korekce již provedené objednávky některým ze způsobu výše. Děkujeme za pochopení. Tímto se snažíme předejít nedorozumění při tvorbě objednávky ať už ve volbě položky, počtu nebo fakturačních, dodacích údajů.

Provedení opravy či změny fakturačních údajů objednatele na daňovém dokladu lze požadovat do 14 dnů od nákupu a to pouze písemně na email: info@ntvservices.cz a nový doklad bude zaslán za poplatek emailem. V případě požadavku zaslání dokladu poštou, bude tento doklad zaslán na dobírku v ceně poštovného.