ikonka k textu doprava zdarma
DOPRAVA ZDARMA

od 8 000 Kč

Doprava a platba

Platba

Dobírka – Platba v hotovosti při převzetí zásilky od přepravce. Cena tohoto druhu platby činí 24,80 Kč bez DPH (30 Kč s DPH) nad 8 000 Kč je zdarma.

Platba předem (bankovní převod) – variabilní číslo je číslo objednávky. Zboží je zasláno až po připsání prostředků na účet provozovatele. Číslo účtu – Komerční banka: 115-520560247/0100. Platba předem musí dorazit na náš účet do 5 pracovních dní. V opačném případě bude objednávka stornována. U smluvních partnerů, státních institucí a státních firem, lze platit s odloženou splatností, tzn. až po dodání zboží – Po dohodě.

Doprava

Dopravní služba GEIS bez 95 Kč bez DPH (115 Kč s DPH) – Zboží bude odesláno nejpozději následující pracovní den, platí jen pro zboží, které je aktuálně skladem v požadovaném množství a pro objednávky přijaté a potvrzené do 11 hodiny. Dopravce se pokusí zboží doručit a v případě vaší nepřítomnosti opětovně až 2 x doručuje po telefonické domluvě – (možno změnit adresu dodání, nebo smluvit přibližný čas dodání od 8 do 15 hod.). Dopravní společnost avizuje doručení také emailem a SMS s kontaktem na řidiče v den dodání.

Objednávka

Po odeslání objednávky Vám bude obratem odeslán automatický potvrzující email, že o vaší objednávce víme. Po našem zpracování objednávky které probíhá pouze v pracovní době Vám zašleme emailem potvrzení o akceptaci vaší objednávky nebo návrh na nutnou úpravu vaší objednávky, což je shodné s uzavřením kupní smlouvy nebo návrhem na její uzavření. V co nejkratším termínu běžně nejpozději do 6 pracovních dní bude zboží odesláno nebo budete kontaktováni buď telefonicky nebo e-mailem o způsobu a termínu dodání objednaného zboží.

Objednávku zboží lze provést takto:

Přes stránky internetového obchodu www.ntvservices.cz/shop – doporučeno

Emailem – jen pro registrované zákazníky.
Zašlete na email: info@ntvsevices.cz, tyto údaje: Vaše jméno případně Firmu s IČ a DIČ, telefon, email, adresu fakturační a případně dodací pokud je jiná, kód požadované položky či položek, počet kusů položky, Druh platby (dobírka, převodem).

Objednávka po telefonu je možná jen pro registrované zákazníky po předchozí dohodě, nebo v případě korekce již provedené objednávky některým ze způsobu výše. Děkujeme za pochopení. Tímto se snažíme předejít nedorozumění při tvorbě objednávky ať už ve volbě položky, počtu nebo fakturačních, dodacích údajů.

Provedení opravy či změny fakturačních údajů objednatele na daňovém dokladu lze požadovat do 14 dnů od nákupu a to pouze písemně na email: info@ntvservices.cz a nový doklad bude zaslán za poplatek emailem. V případě požadavku zaslání dokladu poštou, bude tento doklad zaslán na dobírku v ceně poštovného.