Vážení zákazníci, z důvodu omezení provozu během vánočních svátků dochází ke změně v odesílání zásilek. Poslední expedice provedena 20.12.2023 do 15,00 hod. Objednávky přijaté po této době budou odeslány nejdříve 5.1.2024. Děkujeme za pochopení.

3 x 5 l SANIT all CLEAN HANDS (tekutá dezinfekce na ruce) + bezdotykový dávkovač 1000 ml ZDARMA

 
Akce Novinka Efekt lupa
 

Součástí sady jsou 3 balení SANIT all CLEAN HANDS 5 l a bezdotykový dávkovač na mýdlo a dezinfekci 1000 ml ZDAV007 jako dárek ZDARMA.

Dostupnost Vyprodáno
Cena 1 556,20 Kč bez DPH
1 883 Kč    
Kód produktu AKCE1002
Značka NTV Services s.r.o.
Kategorie Dezinfekce pokožky
 

SANIT all CLEAN HANDS 5 l

Je tekutý́ dezinfekční́ prostředek pro rychlou dezinfekci rukou. Po dezinfekci je pokožka optimálně chráněna po několik desítek minut. Při častém používání nezpůsobuje podráždění, pokud není člověk (alergik, netrpí jinými kožními nemocemi.)

Vhodné využití: Školství, zdravotnictví, veřejná správa, rekreační a ubytovací zařízení, sportovní haly, veřejná doprava, zemědělství a veterina, potravinářský průmysl.

Dávkování: Naneste na ruce cca 5ml promněte důkladně všechny části rukou a nechte oschnout.

Použití: Naneste na ruce cca 5ml promněte důkladně všechny části rukou a nechte oschnout. Po ošetření vznikne ochranná vrstva, která zabezpečí dlouhodobou ochranu. Ruce bezprostředně po ošetření neomývejte.

Vlastnosti: Je nehořlavý, nepoškozuje žádné materiály – je nekorozivní. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly, nemá vedlejší účinky. Je to bezbarvá kapalina.

Účinky: Přípravek je baktericidní (včetně TBC), protikvasinkový a virucidní.

Obsahuje: Alkyl(C12-16) dimethylbenzylammoniumchlorid 0,015 g/100 g. Testováno dle normy ČSN EN 1500. 

Dárek zdarma - Bezdotykový dávkovač na mýdlo a dezinfekci 1000 ml ZDAV007

Dávkovač zaručuje nejvyšší hygienu vašich rukou, díky snadnému bezdotykovému ovládání. Tento dávkovač na mýdlo a dezinfekci funguje na principu bezdotykového senzorového ovládání. Stylový dávkovač dezinfekce na zeď můžete umístit ke vchodovým dveřím. Hodit se bude i v kanceláři nebo jakýchkoliv společných prostorách,  kde se zdržuje více kolegů najednou. Výborně se také hodí ve školní třídě, recepci hotelu nebo ordinaci lékaře. Dávkovač stačí jednoduše naplnit dezinfekčním gelem.

Technické parametry:

  • Objem nádoby: 1000 ml
  • Dávka: 1 ml
  • Rozměry: 12,3 x 10,5 x 25,8 cm
  • Typ náplně: gel (dezinfekční gel/mýdlo)
  • Napájení́: 4 ks C baterie (nejsou součástí balení)
  • Doplňování: dolévací vymývatelná nádržka
  • Umístění: na zeď (popřípadě na stojan)
Hmotnost 16.8 kg