MOVit Omega 3 Rybí Olej FORTE, 315 mg EPA, 245 mg DHA, 60 tobolek

Neohodnoceno
 
Novinka Efekt lupa
 
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
3.10.2022
Cena 200 Kč bez DPH
230 Kč    
Kategorie Vitamíny
 

Omega 3 Rybí Olej FORTE, 315 mg EPA, 245 mg DHA, 60 tob.

MOVit Omega 3 rybí olej Forte obsahuje biologicky aktivní omega 3 nenasycené mastné kyseliny EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová). Olej se získává z ryb žijících ve studených arktických vodách a je bez rybí pachutě.

Omega 3 Rybí Olej Forte je extra bohatým zdrojem Omega-3 mastných kyselin EPA a DHA důležitých pro lidské zdraví a četné tělesné funkce. Nenasycené omega-3 mastné kyseliny jsou nezbytnou složkou stravy. Při nevyváženém a málo pestrém stravování je postrádáme nebo jich máme relativní nedostatek v poměru k omega-6 nenasyceným mastným kyselinám.

Benefity produktu:
prémiová kvalita: extra vysoký obsah omega-3 nenasycených mastných kyselin 700 mg v 1 tobolce – více než dvojnásobný ve srovnání s běžnými produkty
vysoká čistota: minimální obsah balastních tuků, garance nulového obsahu těžkých kovů
vhodný pro kardiaky, diabetiky, seniory, těhotné a kojící ženy, k podpoře paměti a mentálních funkcí mozku, k podpoře zraku a vyvážení stravy
bez rybí pachutě.

Účinky hlavních složek:
EPA a DHA přispívají k normální funkci srdce
DHA přispívá k normální funkci mozku, zraku a podporuje duševní vitalitu

Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici.

Složení (v přepočtu na denní dávku – 1 tobolka)

rybí olej s 80% obsahem nenasycených mastných omega 3 kyselin (EPA – kyselina eikosapentaenová a DHA – kyselina dokosahexaenová), želatina, zahušťovadlo (glycerol), voda.

Dávkování

1–3× denně 1 tobolka. Pro lepší strávení užívejte vždy s jídlem nebo bezprostředně po jídle, kdy dochází ke zvýšenému vylučování žluči a tedy i lepšímu strávení oleje. Užití rybího oleje spolu s jídlem zároveň pomůže vstřebávání vitamínů rozpustných v tucích nacházejících se v přijaté potravě (vitaminy A, D, E, K). Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti do 3 let.

Skladování

Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem. Skladujte v suchu, v uzavřeném obale při teplotě od +4 °C do +25 °C.

Hmotnost 0.098 kg